EDMARK AUTO - Autoryzowany dealer i serwis Jeep w Warszawie EDMARK AUTO - Autoryzowany dealer i serwis Jeep w Warszawie
     
Chrysler Dodge Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas


     Historia firmy
HISTORIA
W 1960 senior rodu, Ryszard Markowski rozpoczął nowy rozdział historii naszej rodziny - otworzył serwis samochodowy. Niedługo potem jego syn, Edward zaczął wspomagać ojca w budowaniu rodzinnej firmy. Córki Edwarda - Patrycja i Aneta, wówczas jeszcze kilkuletnie dziewczynki, również pasjonowały się motoryzacją, choć w nieco innej formie:
zdobywały szlify mistrzyń gokartowych. W 1992 roku młodsza córka, Aneta, została
wicemistrzynią Polski w tej dyscyplinie.
1986 rok nasza firma otrzymała autoryzację General Motors North America, przestawiając dotychczasową działalność na serwis samochodów amerykańskich.
Od roku 1993 Edmark Auto został pierwszym w Polsce Autoryzowanym Dealerem i serwisantem samochodów Chrysler i Jeep.

Od początku współpracy z Korporacją Chrysler, Jeep zajmujemy czołowe miejsca w sprzedaży tych aut jak i ich serwisowaniu. Na sukces ten składa się praca całej firmy, która uczestniczy w polskich i zagranicznych szkoleniach poznając szczegółowo produkty Korporacji.

SALON
Specjalnie dla wygody naszych Klientów zbudowaliśmy nowy, elegancki salon. Każdy ze stojących tu samochodów testowych jest do Państwa dyspozycji wystarczy tylko przyjechać, aby skorzystać z jazd testowych wszystkimi oferowanymi na Polskim rynku modelami Chrysler i Jeep. Ponadto możemy zaoferować ponad 50 samochodów.
Dla posiadaczy Jeep-ów organizujemy cykliczne spotkania w terenie, które ukazują przyjemność spędzenia wolnego czasu z rodziną i samochodem.

SERWIS
Od kilkunastu już lat pracownicy naszej firmy specjalizują się w serwisowaniu samochodów Chrysler, Jeep, Dodge.
Dla posiadaczy Jeep-ów, którzy jeżdżą na off-road posiadamy pełną ofertę tuningową, montujemy orurowanie, wyciągarki, podwyższamy, zakładamy dodatkowe osłony, przygotowujemy samochody do jazdy w terenie. Dla tych którzy szukają innych form tuningu posiadamy bogatą ofertę elementów chromowanych,
DVD do samochodów, nawigacja, czujniki cofania itp.
 
 
 
EDMARK AUTO - EDWARD MARKOWSKI I WSPÓLNICY SP. J.

WARSZAWA
GROCHOWSKA 168A
04-357 WARSZAWA
Tel.: (22) 5169531
(22) 5169532
(22) 5169533
(22) 5169534
(22) 5169536
e-mail 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies